Test kompetencji

Insightful Profiler iP121

dan-ROJFuWCsfmA-unsplash

Znajomość własnych talentów to pierwszy krok na drodze lepszego poznania siebie, a co za tym idzie większej satysfakcji i zadowolenia w życiu.

Być może myślisz sobie – Picasso, Frieda Kahlo, czy Freddie Mercury – ci to mieli talent, a ja? Otóż w każdym z nas drzemie talent i pewne rzeczy przychodzą nam o wiele łatwiej i bardziej naturalnie niż innym. Tyle, że obszarów, w których nasze zdolności mogą się przejawiać jest o wiele więcej, niż talent rozumiany potocznie jako wyjątkowy dar, dostępny tylko nielicznym wybrańcom bogów.

Jak jest u Ciebie? Uwielbiasz odkrywać lub wymyślać nowe rzeczy? Jesteś duszą towarzystwa? Z chęcią udzielasz innym pomocy? Potrafisz skupić się na zleconym zadaniu i doprowadzić je do końca? Widzisz potencjalne zagrożenia w projekcie już na starcie i potrafisz przewidzieć ich konsekwencje?

Te i wiele innych umiejętności, to właśnie wyraz twoich talentów.

W jaki sposób możesz je odkryć? Po pierwsze, przyglądając się sobie i temu, co sprawia ci satysfakcję. Po drugie, poddając się badaniu testem psychometrycznym.

Jeśli chcesz odkryć te obszary, które są w tobie najmocniejsze, zapraszam Cię do skorzystania z testu Insightful Profiler iP121. Jest to narzędzie psychometryczne do kompleksowego badania osobowości zawodowej. Kwestionariusz iP121 jest wystandaryzowany, rzetelny, trafny i znormalizowany w Polsce. Bazuje na pięcioczynnikowym modelu osobowości tzw. „Wielkiej Piątce”.

Dla kogo?

Klienci indywidualni

Wykonanie testu Insightful Profiler będzie przydatne w sytuacji, gdy:

 

 • Rozpoczynasz swoją karierę zawodową i chcesz zaplanować kolejne jej kroki
 • Czeka Cię rozmowa rekrutacyjna, w trakcie której potrzebujesz podkreślić swoje atuty i mocne strony
 • Przygotowujesz się do awansu i chcesz poznać swoje predyspozycje do objęcia nowego stanowiska
 • Wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie i chcesz przygotować się rozmów w oparciu o obiektywnie oszacowane kompetencje zawodowe
 • Zakładasz własny biznes i pragniesz dowiedzieć się, w jakich obszarach działalności możesz potrzebować wsparcia innych osób
 • Chcesz poznać swoje atuty, motywacje i wewnętrzne ograniczenia

Organizacje

Przeprowadzenie testu Insightful Profiler będzie wskazane do:

 

 • Analizy potrzeb rozwojowych pracowników
 • Planowania indywidualnej ścieżki kariery oraz tworzenia planów sukcesji
 • Identyfikacji talentów, czyli pracowników o dużym potencjalne rozwojowym
 • Budowania zgranych zespołów
 • Alokacji personelu

Po co mi test?

consulting

Przeprowadzenie testu pozwala znaleźć odpowiedź na pytania:

 • Do rozwoju jakich kluczowych kompetencji zawodowych mam zadatki?
 • Co mnie wyróżnia na tle innych osób?
 • Jakie czynniki motywują i demotywują mnie do pracy?
 • Jakie mam wewnętrzne bariery utrudniające mój rozwój zawodowy?
 • Jakie role mogę pełnić pracując w zespołach?

Etapy badania

Proces badania kwestionariuszem iP121 składa się z trzech kroków:

Sesja kontraktująca – przygotowanie do badania

Podczas pierwszego spotkania ustalamy, na jakie pytanie chcesz sobie odpowiedzieć poprzez wykonanie testu. Omawiamy twoje nastawienie do badania i kontekst, w jakim badanie będzie wykonane.

Badanie online

Otrzymujesz link do platformy, na którą możesz zalogować się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około pół godziny.

Sesja informacji zwrotnej

Spotykamy się na 1.5 godzinnej sesji coachingowej, która poświęcona jest omówieniu wyników badania. Sprawdzamy, jakie odpowiedzi uzyskałeś na zadane wcześniej pytanie i jakie perspektywy otwierają się przed tobą. Planujemy dalszy kierunek twojego rozwoju.

Masz pytania?

Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację telefoniczną.

Opinie moich klientów

Miałam przyjemność skorzystać z kilku sesji coachingowych z Agnieszką. Ich wynikiem był przełom w mojej karierze zawodowej. Dzięki dobrze ustrukturyzowanym sesjom zdołałam spojrzeć na życie z szerszej perspektywy. Pozwoliły mi one zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze oraz zobaczyć, które aspekty mojego życia wymagają więcej uwagi.

Agnieszka jako osoba profesjonalna, spokojna i pozytywna pomogła mi uświadomić sobie jak pokierować swoim życiem zawodowym, by odczuwać większą satysfakcję.

Sesje zmotywowały mnie do podjęcia konkretnych kroków w kierunku podniesienia moich kwalifikacji i zdobycia nowej, wymarzonej roli szkoleniowca. Agnieszka jest świetnym słuchaczem i obserwatorem. Uważam, że jest znakomitym coachem, do którego warto się zwrócić, gdy zastanawiasz sie jak dalej pokierować swoim życiem zawodowym.

Ewa Bryła

Agnieszka była moim coachem, a praca z nią pomogła mi określić moje cele zawodowe, jak również podjąć kroki w rozwoju osobistym. Sesje prowadzone przez Agnieszkę były dla mnie bardzo pomocne. Mobilizowały mnie, bo musiałam wziąć za siebie odpowiedzialność i informować o postępach. Dzięki technikom coachingowym stosowanym przez Agnieszkę nauczyłam się określać długo i krótkoterminowe plany dla osiągniecia moich celów.

Agnieszka jest bardzo otwartym i kompetentnym coachem. Stosuje różnorodne techniki coachingowe i potrafi akwtynie słuchać, co pozwoliło mi otwarcie rozmawiać o tematach, których dotyczył coaching. Cały proces coachingowy był dla mnie nowy. Jednak dzięki Agnieszce otworzyłam się na tę metodę rozwoju w życiu zawodowym i osobistym. Pamiętam bardzo dobrze nasze spotkania, na których  Agnieszka dała się poznać jako bardzo pozytywna, szczera i miła osoba.

Monika Stanković

Agnieszka była moim coachem jakiś czas temu. Podczas naszych spotkań lepiej poznałem mój własny potencjał i silne strony. Dostrzegłem również sprawy, nad którymi powinienem pracować. Agnieszka stosowała profesjonalne techniki coachingowe, dzięki którym sam potrafiłem znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania. To świetna metoda, gdyż nikt przecież nie zna mnie lepiej niż ja sam! Dzięki wsparciu Agnieszki mogłem dostrzec szczegóły, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Potrafiłem spojrzeć szerzej na nurtujące mnie zagadnienia, by dokonać realistycznej oceny.

Każda sesja poświęcona była innemu celowi, na którym chciałem się skupić. W moim przypadku przyniosło to bardzo konkretne rezultaty. Wierzę, że każda osoba, która chce wykonać krok w przód – czy to w życiu zawodowym czy osobistym – powinna spróbować sesji coachingowych z Agnieszką.

Agnieszka jest certyfikowanym coachem i posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym pomoże ci obrać określony kierunek i osiągnąć cel. Serdecznie polecam!

Ibrahim Kayadelen

Agnieszka jest profesjonalnym coachem, który w swojej pracy wykorzystuje wiele narzędzi dopasowanych do problemu klienta. Sesje z Agnieszką pozwoliły mi na przeorganizowanie priorytetów w życiu prywatnym i zawodowym oraz skupienie się na realizacji krótko i długoterminowych celów. Sesje były prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Bardzo polecam pracę z Agnieszką!

Joanna Ciąćka