O mnie

o-mnie-1

Agnieszka Pater

Life & business coach

Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi wytyczonymi przez International Coach Federation. Ukończyłam 180-godzinne studia podyplomowe na Akademii Coachingu przy Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Jestem praktykiem metody Points of You.

Mam 12 lat doświadczenia w pracy w korporacji. Znam wyzwania i bolączki liderów, bo przez ponad 9 lat rekrutowałam i budowałam zespół międzynarodowych specjalistów. Jako wewnętrzny coach wprowadzałam w firmie elementy kultury coachingowej i skutecznego porozumiewania się pracowników z pracodawcą. Prowadziłam także szkolenia coachingowe dla kadry menedżerskiej.

Doświadczenie pracy w zróżnicowanych branżach, z ludźmi pochodzącymi z innych kultur i języków, sprawiło, że temat różnic kulturowych jest mi szczególnie bliski. Jako coach – praktyk, pomogę Ci zbudować kompetencje międzykulturowe, dzięki którym stworzysz świetny zespół, zbudujesz trwałe i satysfakcjonujące relacje z osobami pochodzącymi z innych krajów i zrealizujesz zamierzone cele.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Znam dylematy młodych rodziców, poszukiwanie nowego pomysłu na siebie, pracę, własny biznes i wyzwania związane z łączeniem życia rodzinnego z tym zawodowym.

Prowadzę sesje coachingowe w języku polskim i angielskim.

ICF ACC-1
Podróż bohatera
Ceryfikat Advisio

Opinie moich klientów

Miałam przyjemność skorzystać z kilku sesji coachingowych z Agnieszką. Ich wynikiem był przełom w mojej karierze zawodowej. Dzięki dobrze ustrukturyzowanym sesjom zdołałam spojrzeć na życie z szerszej perspektywy. Pozwoliły mi one zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze oraz zobaczyć, które aspekty mojego życia wymagają więcej uwagi.

Agnieszka jako osoba profesjonalna, spokojna i pozytywna pomogła mi uświadomić sobie jak pokierować swoim życiem zawodowym, by odczuwać większą satysfakcję.

Sesje zmotywowały mnie do podjęcia konkretnych kroków w kierunku podniesienia moich kwalifikacji i zdobycia nowej, wymarzonej roli szkoleniowca. Agnieszka jest świetnym słuchaczem i obserwatorem. Uważam, że jest znakomitym coachem, do którego warto się zwrócić, gdy zastanawiasz sie jak dalej pokierować swoim życiem zawodowym.

Ewa Bryła

Agnieszka była moim coachem, a praca z nią pomogła mi określić moje cele zawodowe, jak również podjąć kroki w rozwoju osobistym. Sesje prowadzone przez Agnieszkę były dla mnie bardzo pomocne. Mobilizowały mnie, bo musiałam wziąć za siebie odpowiedzialność i informować o postępach. Dzięki technikom coachingowym stosowanym przez Agnieszkę nauczyłam się określać długo i krótkoterminowe plany dla osiągniecia moich celów.

Agnieszka jest bardzo otwartym i kompetentnym coachem. Stosuje różnorodne techniki coachingowe i potrafi akwtynie słuchać, co pozwoliło mi otwarcie rozmawiać o tematach, których dotyczył coaching. Cały proces coachingowy był dla mnie nowy. Jednak dzięki Agnieszce otworzyłam się na tę metodę rozwoju w życiu zawodowym i osobistym. Pamiętam bardzo dobrze nasze spotkania, na których  Agnieszka dała się poznać jako bardzo pozytywna, szczera i miła osoba.

Monika Stanković

Agnieszka była moim coachem jakiś czas temu. Podczas naszych spotkań lepiej poznałem mój własny potencjał i silne strony. Dostrzegłem również sprawy, nad którymi powinienem pracować. Agnieszka stosowała profesjonalne techniki coachingowe, dzięki którym sam potrafiłem znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania. To świetna metoda, gdyż nikt przecież nie zna mnie lepiej niż ja sam! Dzięki wsparciu Agnieszki mogłem dostrzec szczegóły, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Potrafiłem spojrzeć szerzej na nurtujące mnie zagadnienia, by dokonać realistycznej oceny.

Każda sesja poświęcona była innemu celowi, na którym chciałem się skupić. W moim przypadku przyniosło to bardzo konkretne rezultaty. Wierzę, że każda osoba, która chce wykonać krok w przód – czy to w życiu zawodowym czy osobistym – powinna spróbować sesji coachingowych z Agnieszką.

Agnieszka jest certyfikowanym coachem i posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym pomoże ci obrać określony kierunek i osiągnąć cel. Serdecznie polecam!

Ibrahim Kayadelen

Asia1

Agnieszka jest profesjonalnym coachem, który w swojej pracy wykorzystuje wiele narzędzi dopasowanych do problemu klienta. Sesje z Agnieszką pozwoliły mi na przeorganizowanie priorytetów w życiu prywatnym i zawodowym oraz skupienie się na realizacji krótko i długoterminowych celów. Sesje były prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Bardzo polecam pracę z Agnieszką!

Joanna Ciąćka

monika

Agnieszka ma niesamowite podejście do człowieka. Wspaniale słucha i łączy elementy, podpowiada, co widzi.

Zdecydowałam się na program, ponieważ chodziłam dookoła tematu przez 2 lata i stale było coś na drodze. Dzięki coachingowi z Agnieszka zrozumiałam, że droga rozwoju i biznesu nie jest prosta. Będą wyzwania i trzeba im sprostać, jeśli się chce dość do celu. Można czekać kolejne lata, ale co to nam da? Z pewnością nie przybliża nas do realizacji naszych marzeń.

Bardzo polecam program “Rozwiń skrzydła zawodowo”. Koncentruje całkowicie osobę na swojej wymarzonej karierze i daje odpowiednie przygotowanie by wystartować. Klaruje wizje i działania, wiec zostaje tylko “rozwinąć skrzydła” i latać tam, gdzie chcemy!

Monika Frackiewicz

Beata Brzezicka

Agnieszka to osoba, która potrafi fajnie słuchać. Atmosfera spotkania jest profesjonalna, ale i bardzo przyjazna przez co łatwo można się otworzyć podczas rozmowy. Każde spotkanie to zastrzyk nowych przemyśleń i pozytywnej energii. Polecam z całego serducha!

Beata Brzezicka

Umów się na sesję