Program Podróż Bohatera

Duze (2)

Zapraszam do udziału w 6-godzinnym programie coachingowym „Podróż Bohatera”.

Ten wyjątkowy program to kompleksowy pakiet narzędzi, które zbiorowo tworzą koncepcję gry planszowej. Program został zaprojektowany tak, aby pomóc klientom indywidualnym w ich procesie rozwojowym w dowolnie wybranym obszarze życia i pracy.

Podczas programu coachingowego, podobnie jak mityczny bohater, wyruszysz w podróż w kierunku swojego celu, przechodząc przez wszystkie etapy wyprawy. Skupisz się na usłyszeniu i podjęciu wyzwania, przekraczaniu progu, rozpoznawaniu swoich mocnych stron i zasobów, pokonywaniu zarówno przeciwności zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz szukaniu wsparcia u sojuszników. W rezultacie dotrzesz do celu i odkryjesz nagrodę, która na Ciebie czeka.

Ten program coachingowy doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy:

przechodzisz przez istotne zmiany w życiu lub pracy

chcesz zidentyfikować swoje zasoby

pragniesz stworzyć strategię działania

chcesz zgłębić archetypy i swoją markę osobistą.

Oferuję dwa warianty tego programu: stacjonarny oraz online.

Wersja online umożliwia korzystanie z własnej wirtualnej planszy, na której będziemy przechodzić przez program.

Dodatkowo otrzymasz test na archetypy oraz kartę gracza, na której będziesz zapisywać swoje wnioski z kolejnych etapów podróży.

Aby wziąć udział w programie coachingowym „Podróż Bohatera”, skontaktuj się ze mną. Razem ustalimy dogodny termin i dostosujemy program do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie coachingowe i wyjątkową podróż rozwojową!

 

Czym jest coaching?

Coaching to metoda rozwoju dla każdego, kto pragnie podnieść jakość swojego życia, w zgodzie z wyznawanymi wartościami. To inspirowanie ludzi do realizacji swej wizji przyszłości, w którą będą chcieli się z pasją zaangażować.

Proces coachingu indywidualnego to cykl 6-12 spotkań w odstępie od 1 do 3 tygodni. Pojedyncza sesja coachingowa trwa 60 minut. Cały cykl mieści się w przedziale od 2 do 6 miesięcy i zależy od potrzeb klienta.

W trakcie spotkań coach poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań i stosowanie ćwiczeń rozwojowych, wspiera klienta w wyznaczaniu ważnych dla niego celów.

Jeżeli pragniesz zmiany, chcesz poprawić jakość swojego życia i osiągnąć ważne dla siebie cele, coaching będzie dla Ciebie odpowiednią metodą.

Opinie moich klientów

Miałam przyjemność skorzystać z kilku sesji coachingowych z Agnieszką. Ich wynikiem był przełom w mojej karierze zawodowej. Dzięki dobrze ustrukturyzowanym sesjom zdołałam spojrzeć na życie z szerszej perspektywy. Pozwoliły mi one zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze oraz zobaczyć, które aspekty mojego życia wymagają więcej uwagi.

Agnieszka jako osoba profesjonalna, spokojna i pozytywna pomogła mi uświadomić sobie jak pokierować swoim życiem zawodowym, by odczuwać większą satysfakcję.

Sesje zmotywowały mnie do podjęcia konkretnych kroków w kierunku podniesienia moich kwalifikacji i zdobycia nowej, wymarzonej roli szkoleniowca. Agnieszka jest świetnym słuchaczem i obserwatorem. Uważam, że jest znakomitym coachem, do którego warto się zwrócić, gdy zastanawiasz sie jak dalej pokierować swoim życiem zawodowym.

Ewa Bryła

Agnieszka była moim coachem, a praca z nią pomogła mi określić moje cele zawodowe, jak również podjąć kroki w rozwoju osobistym. Sesje prowadzone przez Agnieszkę były dla mnie bardzo pomocne. Mobilizowały mnie, bo musiałam wziąć za siebie odpowiedzialność i informować o postępach. Dzięki technikom coachingowym stosowanym przez Agnieszkę nauczyłam się określać długo i krótkoterminowe plany dla osiągniecia moich celów.

Agnieszka jest bardzo otwartym i kompetentnym coachem. Stosuje różnorodne techniki coachingowe i potrafi akwtynie słuchać, co pozwoliło mi otwarcie rozmawiać o tematach, których dotyczył coaching. Cały proces coachingowy był dla mnie nowy. Jednak dzięki Agnieszce otworzyłam się na tę metodę rozwoju w życiu zawodowym i osobistym. Pamiętam bardzo dobrze nasze spotkania, na których  Agnieszka dała się poznać jako bardzo pozytywna, szczera i miła osoba.

Monika Stanković

Agnieszka była moim coachem jakiś czas temu. Podczas naszych spotkań lepiej poznałem mój własny potencjał i silne strony. Dostrzegłem również sprawy, nad którymi powinienem pracować. Agnieszka stosowała profesjonalne techniki coachingowe, dzięki którym sam potrafiłem znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania. To świetna metoda, gdyż nikt przecież nie zna mnie lepiej niż ja sam! Dzięki wsparciu Agnieszki mogłem dostrzec szczegóły, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Potrafiłem spojrzeć szerzej na nurtujące mnie zagadnienia, by dokonać realistycznej oceny.

Każda sesja poświęcona była innemu celowi, na którym chciałem się skupić. W moim przypadku przyniosło to bardzo konkretne rezultaty. Wierzę, że każda osoba, która chce wykonać krok w przód – czy to w życiu zawodowym czy osobistym – powinna spróbować sesji coachingowych z Agnieszką.

Agnieszka jest certyfikowanym coachem i posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym pomoże ci obrać określony kierunek i osiągnąć cel. Serdecznie polecam!

Ibrahim Kayadelen

Asia1

Agnieszka jest profesjonalnym coachem, który w swojej pracy wykorzystuje wiele narzędzi dopasowanych do problemu klienta. Sesje z Agnieszką pozwoliły mi na przeorganizowanie priorytetów w życiu prywatnym i zawodowym oraz skupienie się na realizacji krótko i długoterminowych celów. Sesje były prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Bardzo polecam pracę z Agnieszką!

Joanna Ciąćka

monika

Agnieszka ma niesamowite podejście do człowieka. Wspaniale słucha i łączy elementy, podpowiada, co widzi.

Zdecydowałam się na program, ponieważ chodziłam dookoła tematu przez 2 lata i stale było coś na drodze. Dzięki coachingowi z Agnieszka zrozumiałam, że droga rozwoju i biznesu nie jest prosta. Będą wyzwania i trzeba im sprostać, jeśli się chce dość do celu. Można czekać kolejne lata, ale co to nam da? Z pewnością nie przybliża nas do realizacji naszych marzeń.

Bardzo polecam program „Rozwiń skrzydła zawodowo”. Koncentruje całkowicie osobę na swojej wymarzonej karierze i daje odpowiednie przygotowanie by wystartować. Klaruje wizje i działania, wiec zostaje tylko „rozwinąć skrzydła” i latać tam, gdzie chcemy!

Monika Frackiewicz

Beata Brzezicka

Agnieszka to osoba, która potrafi fajnie słuchać. Atmosfera spotkania jest profesjonalna, ale i bardzo przyjazna przez co łatwo można się otworzyć podczas rozmowy. Każde spotkanie to zastrzyk nowych przemyśleń i pozytywnej energii. Polecam z całego serducha!

Beata Brzezicka

Jak pracuję?

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe na terenie Trójmiasta. Możliwe są również sesje wirtualne przez Skype’a lub telefon. Pracuję w języku polskim i angielskim.

W trakcie pracy korzystam z wielu narzędzi, które pozwalają przyjrzeć się twojej obecnej sytuacji z różnych punktów widzenia. Używam zdjęć, kart coachingowych, myślenia wizualnego, ćwiczeń z przestrzenią i metaforą.

Podczas pierwszego spotkania ustalam wspólnie z Tobą warunki współpracy, oczekiwania dotyczące relacji coachingowej oraz obszary, na których chcesz się skoncentrować.

Masz wątpliwości?

Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację telefoniczną.

Pakiety

Wybierz swój pakiet

 • Ilość spotkań
 • Możliwość konsultacji mailowych
 • Możliwość konsultacji telefonicznych
 • Dostęp do technik i narzędzi do wykorzystania w życiu i w pracy
 • Godzinna konsultacja mentoringowa

Podstawowy

 • 3 x 60 minut
 • tak
 • x
 • x
 • x
680 PLN
Umów się na sesję

Intensywny

 • 7 x 60 minut
 • tak
 • tak
 • tak
 • tak
1360 PLN
Umów się na sesję
PLN / EUR
PLN Złoty polski
EUR Euro