Rozwiń skrzydła zawodowo

Pakiet coachingowo- mentoringowy online

brooke-cagle-WHWYBmtn3_0-unsplash

Formuła:

 cztery spotkania w miesiącu

 raz w tygodniu 60-minutowa sesja coachingowa online przez Skype’a lub telefon

 na potrzeby sesji możesz wykorzystać poranek lub przerwę w trakcie dnia pracy

Dla kogo?

 dla zapracowanych

 dla rodziców małych dzieci

 dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę bez dojazdów i sztywnych godzin spotkań

Jak to działa?

 przed każdym spotkaniem wysyłam Ci ćwiczenia, materiały do przeczytania lub obejrzenia

 na każdej sesji poruszamy się w określonych obszarach rozwoju zawodowego

 proponowane tematy modułów przekładamy na twoje doświadczenia, potrzeby i cele

Tematy modułów

Spotkanie numer 1

Kim jestem? Czego potrzebuję?

Remanent twoich talentów, umiejętności i silnych stron.

Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze i jak przekładają się one na pracę, którą wykonujesz?

Spotkanie numer 2

Dokąd idę?

Wizja twojej idealnej pracy.

Daj się ponieść marzeniom – Co by było, gdyby zniknęły wszelkie ograniczenia? Co byś robił? Ile byś pracował w ciągu dnia/tygodnia? Ile byś zarabiał? Gdzie byś pracował i z kim? Jakie talenty i umiejętności chciałbyś wtedy wykorzystać? Jakie wartości byś dzięki temu realizował?

Spotkanie numer 3

Co już mam?

Urealnij swoją wizję.

Zrób rozeznanie rynku i sprawdź, jakie kompetencje są niezbędne w wykonywaniu pracy z twojej wizji lub wprowadzeniu zmian w twojej obecnej pracy. Koncepcja job craftingu. Oceń siebie. Co już masz, a czego Ci brakuje, by przybliżyć się do tego, co chcesz robić?

Spotkanie numer 4

Jakie zmiany wprowadzę?

Sprawdź jakie masz opcje i zrób plan działania.

Jakie kamienie milowe wyznaczysz na swojej ścieżce do obranego celu? Zaplanuj najbliższe dni i tygodnie.

Opinie moich klientów

Miałam przyjemność skorzystać z kilku sesji coachingowych z Agnieszką. Ich wynikiem był przełom w mojej karierze zawodowej. Dzięki dobrze ustrukturyzowanym sesjom zdołałam spojrzeć na życie z szerszej perspektywy. Pozwoliły mi one zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze oraz zobaczyć, które aspekty mojego życia wymagają więcej uwagi.

Agnieszka jako osoba profesjonalna, spokojna i pozytywna pomogła mi uświadomić sobie jak pokierować swoim życiem zawodowym, by odczuwać większą satysfakcję.

Sesje zmotywowały mnie do podjęcia konkretnych kroków w kierunku podniesienia moich kwalifikacji i zdobycia nowej, wymarzonej roli szkoleniowca. Agnieszka jest świetnym słuchaczem i obserwatorem. Uważam, że jest znakomitym coachem, do którego warto się zwrócić, gdy zastanawiasz sie jak dalej pokierować swoim życiem zawodowym.

Ewa Bryła

Agnieszka była moim coachem, a praca z nią pomogła mi określić moje cele zawodowe, jak również podjąć kroki w rozwoju osobistym. Sesje prowadzone przez Agnieszkę były dla mnie bardzo pomocne. Mobilizowały mnie, bo musiałam wziąć za siebie odpowiedzialność i informować o postępach. Dzięki technikom coachingowym stosowanym przez Agnieszkę nauczyłam się określać długo i krótkoterminowe plany dla osiągniecia moich celów.

Agnieszka jest bardzo otwartym i kompetentnym coachem. Stosuje różnorodne techniki coachingowe i potrafi akwtynie słuchać, co pozwoliło mi otwarcie rozmawiać o tematach, których dotyczył coaching. Cały proces coachingowy był dla mnie nowy. Jednak dzięki Agnieszce otworzyłam się na tę metodę rozwoju w życiu zawodowym i osobistym. Pamiętam bardzo dobrze nasze spotkania, na których  Agnieszka dała się poznać jako bardzo pozytywna, szczera i miła osoba.

Monika Stanković

Agnieszka była moim coachem jakiś czas temu. Podczas naszych spotkań lepiej poznałem mój własny potencjał i silne strony. Dostrzegłem również sprawy, nad którymi powinienem pracować. Agnieszka stosowała profesjonalne techniki coachingowe, dzięki którym sam potrafiłem znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania. To świetna metoda, gdyż nikt przecież nie zna mnie lepiej niż ja sam! Dzięki wsparciu Agnieszki mogłem dostrzec szczegóły, na które wcześniej nie zwracałem uwagi. Potrafiłem spojrzeć szerzej na nurtujące mnie zagadnienia, by dokonać realistycznej oceny.

Każda sesja poświęcona była innemu celowi, na którym chciałem się skupić. W moim przypadku przyniosło to bardzo konkretne rezultaty. Wierzę, że każda osoba, która chce wykonać krok w przód – czy to w życiu zawodowym czy osobistym – powinna spróbować sesji coachingowych z Agnieszką.

Agnieszka jest certyfikowanym coachem i posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym pomoże ci obrać określony kierunek i osiągnąć cel. Serdecznie polecam!

Ibrahim Kayadelen

Asia1

Agnieszka jest profesjonalnym coachem, który w swojej pracy wykorzystuje wiele narzędzi dopasowanych do problemu klienta. Sesje z Agnieszką pozwoliły mi na przeorganizowanie priorytetów w życiu prywatnym i zawodowym oraz skupienie się na realizacji krótko i długoterminowych celów. Sesje były prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Bardzo polecam pracę z Agnieszką!

Joanna Ciąćka

monika

Agnieszka ma niesamowite podejście do człowieka. Wspaniale słucha i łączy elementy, podpowiada, co widzi.

Zdecydowałam się na program, ponieważ chodziłam dookoła tematu przez 2 lata i stale było coś na drodze. Dzięki coachingowi z Agnieszka zrozumiałam, że droga rozwoju i biznesu nie jest prosta. Będą wyzwania i trzeba im sprostać, jeśli się chce dość do celu. Można czekać kolejne lata, ale co to nam da? Z pewnością nie przybliża nas do realizacji naszych marzeń.

Bardzo polecam program “Rozwiń skrzydła zawodowo”. Koncentruje całkowicie osobę na swojej wymarzonej karierze i daje odpowiednie przygotowanie by wystartować. Klaruje wizje i działania, wiec zostaje tylko “rozwinąć skrzydła” i latać tam, gdzie chcemy!

Monika Frackiewicz

Beata Brzezicka

Agnieszka to osoba, która potrafi fajnie słuchać. Atmosfera spotkania jest profesjonalna, ale i bardzo przyjazna przez co łatwo można się otworzyć podczas rozmowy. Każde spotkanie to zastrzyk nowych przemyśleń i pozytywnej energii. Polecam z całego serducha!

Beata Brzezicka

Jak pracuję?

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe na terenie Trójmiasta. Możliwe są również sesje wirtualne przez Skype’a lub telefon. Pracuję w języku polskim i angielskim.

W trakcie pracy korzystam z wielu narzędzi, które pozwalają przyjrzeć się twojej obecnej sytuacji z różnych punktów widzenia. Używam zdjęć, kart coachingowych, myślenia wizualnego, ćwiczeń z przestrzenią i metaforą.

Podczas pierwszego spotkania ustalam wspólnie z Tobą warunki współpracy, oczekiwania dotyczące relacji coachingowej oraz obszary, na których chcesz się skoncentrować.

Pakiet coachingowo-mentoringowy

Wybierz swój pakiet

 • Ilość spotkań w miesiącu
 • Możliwość konsultacji mailowych
 • Możliwość konsultacji telefonicznych
 • Dostęp do technik i narzędzi do wykorzystania w życiu i w pracy

Online

 • 4 x 60 minut
 • tak
 • tak
 • tak
570 PLN
Umów się na sesję

Stacjonarny

 • 4 x 60 minut
 • tak
 • tak
 • tak
680 PLN
Umów się na sesję